FAQ

Mis on Tarkpay?

Tarkpay pakub soodsat alternatiivi Maksekeskusele ja pangalinkidele. Tarkpay abil saavad makseid vastu võtta e-poed ja ka kõik teised ettevõtted, kes saavad makselingi lisada oma arvetele, mis muudab arvete tasumise kliendi jaoks kiireks ja lihtsaks. Tarkpay tegutseb Eesti Finantsinspektsiooni poolt väljastatud litsentsi alusel Eestis, Lätis ja Leedus.

Tarkpay lahendust haldab Meieni OÜ, osutatav teenus põhineb makse algatamise teenusel (25.11.2015 võttis Euroopa Komisjon vastu direktiivi 2015/2366/EU, mida tuntakse ka PSD2’na. Direktiivi tulemusena täiendati Eestis Makseasutuste ja e-raha asutuste seadust (MERAS), millega loodi uut tüüpi makseteenus – makse algatamine). Makse algatamine on sarnane teenus nagu pangalingid, pakkudes samas erinevaid lisavõimalusi (mitme makse kinnitamine, püsimaksed jne).

Kui palju teenus maksab?

Garanteerime, et Tarkpay teenus pole kunagi kallim kui 0,05€ makse kohta (sõltumata makse summast), lisandub käibemaks.

Kellele teenus on mõeldud?

Teenus on mõeldud kõikidele e-poodidele, kes soovivad soodsalt ja turvaliselt oma klientidelt makseid vastu võtta. Lisaks saavad teenusest kasu ka kõik ettevõtted, kes oma eraklientidele arveid väljastavad. Arvetele on võimalik lisada makselink, millel klikates saab klient mugavalt ja kiiresti oma arve tasuda. Arve tasumine muutub siis sama lihtsaks kui veebipoes ostu eest maksmine.

Kuidas kliendiks hakata?

Võta meiega ühendust telefonil 55 30 701 või e-mailil tanel@tarkpay.com

Kuidas liidestuda?

Meil on olemas pluginad populaarsemate e-poe platvormide jaoks. Lisaks on võimalik liidestuda ka custom lahendusega üle API.

Kas olemas ka iseteenindus, kus saan erinevaid tehinguid vaadata, protsessi toimimist vaadata?

Jah, teenusega liitumisel saate juurdepääsu Tarkpay.com admin keskkonnale, kus saate näha kõiki tehinguid ja kogu statistikat.